Collection: Tea Jars
-
Light Celadon White Porcelain Cloud Tea Jar
- Regular price
- $44.74
- Sale price
- $44.74
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Celadon Tea Container - Foo Dog
- Regular price
- $178.96
- Sale price
- $178.96
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
White Porcelain Bamboo Tea Jar #3
- Regular price
- $34.95
- Sale price
- $34.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Green Glaze Fish Tea Jar
- Regular price
- $67.11
- Sale price
- $67.11
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Dragon and Phoenix Green Celadon Tea Jar
- Regular price
- $180.36
- Sale price
- $180.36
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Green Glaze Fish Dragon Tea Jar
- Regular price
- $58.72
- Sale price
- $58.72
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tea Jar Run Yao - Tea Cat
- Regular price
- $50.33
- Sale price
- $50.33
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ge Yao Green Crack Celadon Tea Jar
- Regular price
- $81.09
- Sale price
- $81.09
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Earth Glaze Prunus Tea Jar
- Regular price
- $160.78
- Sale price
- $160.78
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Prunus Flower Shape Tea Jar
- Regular price
- $81.09
- Sale price
- $81.09
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Soft Yellow Glaze Lotus Leaf Tea Jar sm
- Regular price
- $44.74
- Sale price
- $44.74
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blue Metal Crack Lines Celadon Tea Jar
- Regular price
- $55.92
- Sale price
- $55.92
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sky Blue Crack Glaze Celadon Tea Jar
- Regular price
- $55.92
- Sale price
- $55.92
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Green Glaze Lined Tea Jar
- Regular price
- $48.93
- Sale price
- $48.93
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tea Jar - Rectangular Shape Light Blue Celadon Prunus Flower
- Regular price
- $192.94
- Sale price
- $192.94
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tea Jar - Celadon Lotus Leaf #1
- Regular price
- $62.91
- Sale price
- $62.91
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page