Collection: Tea Caddy
-
Light Celadon White Porcelain Cloud Tea Jar
- Regular price
- $32.00
- Sale price
- $32.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Celadon Tea Container - Foo Dog
- Regular price
- $128.00
- Sale price
- $128.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ruyao Auspicious Cloud Tea Jar
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
White Porcelain Bamboo Tea Jar #3
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Green Glaze Fish Tea Jar
- Regular price
- $48.00
- Sale price
- $48.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Dragon and Phoenix Green Celadon Tea Jar
- Regular price
- $129.00
- Sale price
- $129.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Yixing Purple Clay Bamboo Tea Jar
- Regular price
- $199.00
- Sale price
- $199.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Green Glaze Fish Dragon Tea Jar
- Regular price
- $42.00
- Sale price
- $42.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Sky Blue Crack Glaze Celadon Tea Jar
- Regular price
- $40.00
- Sale price
- $40.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tea Jar - Metal Glaze Hai Tang LG
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Tea Jar - Metal Glaze Sun Flower
- Regular price
- $42.00
- Sale price
- $42.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
White Porcelain Bamboo Tea Jar #1
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Ge Yao Green Crack Celadon Tea Jar
- Regular price
- $58.00
- Sale price
- $58.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bamboo Rock Garden Window Light Celadon Tea Jar lg
- Regular price
- $65.00
- Sale price
- $65.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bamboo Rock Garden Window Light Celadon Tea Jar sm
- Regular price
- $46.00
- Sale price
- $46.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Earth Glaze Square Bamboo Tea Jar
- Regular price
- $85.00
- Sale price
- $85.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page